Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

kas turit persisiuntę medžiagos, atsiųskit atgal. jei gerai suprantu, tai buzz funkcija rodo su kuo daugiausia buvo bendrauta iš to pašto, tai didelė tikimybė, kad pas tuos naudotojus gali būti išlikus didesnioji dalis turto. ar aš klystu?
Atsakyti
schmoll.gif verkiu nes nuejau į paštą ir ašaros byra. Neturiu žodių. Ryt grižusi iš seminaro ką turiu persiusiu atgal, gal nesidubliuos, jei kas ištrinsiu. Bet nerandu žodžiu.....
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 02 20, 20:12)
Tikrai mistika, net negaliu patikėt, kad taip nutiko. Labai liūdna, kad kažkas nori kenkti.



Labai keista... Nesuvokiamas dalykas.... verysad.gif schmoll.gif
Atsakyti
g.gif bet iki tokio lygio nera buve kad tiek istrintu is visur
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 02 20, 20:55)
g.gif bet iki tokio lygio nera buve kad tiek istrintu is visur


Gal si karta kazkas samoningai tai dare verysad.gif doh.gif
Atsakyti
aš turiu įtarimą, bet tikiuosi klystu doh.gif reikia galvot kažką. nu negalima šitaip verysad.gif
Atsakyti
Labai liūdna, kad esama tokių savanaudžių. verysad.gif Rankos ištiestos tik imti, o duoti, ištiest pagalbos ranką - negali, padėkot net pamiršta. O čia dar baisiau - sunaikint, kad kitiems netektų. Panašiai ir su PRADINUKU. Tik ten aš pati ne vieną kartą norėjau viską trint po galais (gerai, kad niekas daugiau prisijungt prie jo negali, o jei taip atsitiktų - tikrai nieko nebeatnaujinčiau). Bet praeina pesimizmo bangelė ir vėl toliau važiuoju.
Atsakyti
na, prieš gerą valandą buvau užsukusi į paštą, tai dar viskas buvo g.gif Dar parsisiunčiau velykinių darbelių knygelę g.gif Einu žiūrėt, kas čia darosi blink.gif
Papildyta:
na, laiškų dar matau visuose laiškuose, atsidarykit smile.gif bet kur kiti??? Ne, čia jau tyčinis ištrynimas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduuse: 20 vasario 2011 - 21:24
QUOTE(arden @ 2011 02 20, 21:32)
kas turit persisiuntę medžiagos, atsiųskit atgal. jei gerai suprantu, tai buzz funkcija rodo su kuo daugiausia buvo bendrauta iš to pašto, tai didelė tikimybė, kad pas tuos naudotojus gali būti išlikus didesnioji dalis turto. ar aš klystu?


Tikrai įdomiai gaunasi su tuo paštu. Išsiunčiau apie dvidešmt laiškų ką buvau parsisiuntusi į savo kompiuterį, o kitką tikėjausi rasti paste kada prireiks, bet va.... doh.gif g.gif
Atsakyti
reikia ir man bandyt kažką persiųst, ką turiu išsisaugojusi rolleyes.gif
Atsakyti
Nu tikrai baisu. Dabar jau nebematau, kad tai netyčia. Tai ką - reikės imtis detektyvo misijos. Tikrai bus gėda, jei paviešinsim, kas tai daro. Su informatikais pasikonsultavau ir pasakė, kad įmanoma surast. Patarčiau greičiau viską grąžint, kas tai padarė, o tai bus daug gėdos.
Atsiverčiau dabar savo paštą ir persiųsiu, ką pati anksčiau buvau siuntusi. Smagu, kad kolegės bitelės darbuojasi ir siunčia tai, ką pačios turėjo. Gal atkursim lobių skrynelę.
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 02 20, 21:31)
Su informatikais pasikonsultavau ir pasakė, kad įmanoma surast.

būtų super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti